FURNITURE / Sofas / Sofa 14608233
nr 1460 8233
SOFA
Gustavian style, length: ca 230cm, wear, damages.
Gustaviansk stil, Längd: ca 230cm
Condition: slitage, skador
700
SEK 300
Monday April 11 2022
at 19:54:49
11/4 19:41:45
Den Gustavianska stilen